Rhan Boleyn

Kim jest Rhan Boleyn?


Otóż Rhan to dziewczyna wielbiąca całym swoim jestestwem Gromowładnego boga. Lubi także kolor fioletowy i literę "R". Jej wielką idolką jest Anna Boleyn, od której zapożyczyła nazwisko, kobieta będąca uosobieniem władzy, seksapilu i ambicji oraz konsekwencji.
Przede wszystkim zaś Rhan kocha czytać i pisać, co robi od wielu lat. Ma również marzenie, by doprowadzić historię Laxusa Dreyara do końca z jak największą liczbą zagubionych dusz, które nadal nie usłyszały o Fairy Tail, Gromowładnym czy Raijinshu, oraz tymi, którzy Laxusa uwielbiają.
Głupim nawykiem jest pisanie szczerych komentarzy, w których często pojawia się krytyka i wytykanie błędów, nie robi tego jednak złośliwie, ale dlatego, że chce pomóc. Nawet jeśli czasem jej to nie wychodzi. Przemierza blogosferę w poszukiwaniu ciekawych tworów, kotwiczy, przegląda zawartość i wydaje opinię. Drodzy autorzy, nie miejcie jej tego za złe.
Jak każdy śmiertelnik, Rhan ma również wady, bywa złośliwa i ironiczna, ale przeważnie traktuje ludzi serdecznie i okazuje im szacunek, o czym chyba mogą zaświadczyć autorzy oraz czytelnicy. Ponad wszystko jednak, Rhan Boleyn zamierza przedstawić historię Laxusa Dreyara w naturalnych barwach, pozbawioną różu i słodkości.

Kontakt e-mail rhanboleyn@gmail.com
Gg 50473857

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz